Volná místa, stáže

Zájemci o konkrétní práci nebo odbornou stáž mohou přímo kontaktovat příslušné zařízení.

Aktuálně hledáme nové kolegyně a kolegy na následující pozice a nabízíme odborné stáže v těchto zařízeních:

Case manager AA

Adiktologická ambulance SANANIM (nestátní zdravotnické zařízení a sociální služba) hledá pracovníka na volnou pozici CASE MANAGER

Požadavky:

  • Minimálně započaté vyšší odborné vzdělání v oboru (adiktologie, sociální práce, psychologie, speciální pedagogika, zdravotní škola atd.)
  • Praxe v sociální nebo zdravotnické oblasti
  • Zájem a chuť pracovat s uživateli drog a specifickou skupinou klientů s duální diagnózou včetně přechodu pacientů z dlouholeté hospitalizace do přirozeného prostředí
  • Týmový duch
  • Výhodou dlouhodobý poradenský kurz či započatý psychoterapeutický výcvik
  • Vzhledem k složení pracovního týmu preferujeme pracovníka muže

Nabízíme:

  • Zajímavou a odpovědnou práci (1,0 úvazek)
  • Vlídné pracovní prostředí a práci v týmu
  • Práci na dobu určitou (18 měsíců) s výhledem dalšího pokračování
  • Podpůrné prostředí pro další vzdělávání v oboru

Náplň práce:

  • Dlouhodobé intenzivní doprovázení klientů v systému péče i jeho přirozeném prostředí – sociální práce zdůrazňující blízký pracovní vztah
  • vyhledávání klientů a zastižení klientů v jejich prostředí
  • průběžný a pravidelný monitoring stavu klienta
  • propojování klientů ke zdrojům (sociální a zdravotní služby, komunita, vnitřní přednosti)
  • aktivní dopomoc při obhajobě klientových práv a zájmů
  • Koordinace péče s dalšími odborníky – včetně případové konference
  • Práce s rodinným prostředím
  • Osobní asistence
  • Telefonické poradenství

Nástup: leden 2021

Kontakt:

Životopis zasílejte na jméno: Tomáš Vejrych; vejrych@sananim.cz; tel.: 608 093 035

Ambulantní léčba