Volná místa, stáže

Zájemci o konkrétní práci nebo odbornou stáž mohou přímo kontaktovat příslušné zařízení.

Aktuálně hledáme nové kolegyně a kolegy na následující pozice a nabízíme odborné stáže v těchto zařízeních:

Odborník na fundraising - externista

SANANIM, z.ú., hledá schopného a odvážného externího fundraisera/fundraiserku, který/á nám pomůže vytvořit dlouhodobou strategii získávání finančních prostředků od firemních i individuálních dárců.

Název pozice: Odborník na fundraising - externista

Náplň práce

  • definování potřeb FR organizace vzhledem k její specifické cílové skupině,
  • vytvoření FR strategie, způsobu komunikace s dárci,
  • integrace FR strategie dovnitř organizace a zavedení nástrojů FR do praxe,
  • pomoc s vytvořením portfolia dárců,
  • vypracování FR plánu, stanovení ročních cílů,
  • spolupráce na koncepci PR a přípravě kampaní,
  • definování nástrojů na monitorování efektivity FR aktivit.

Koho hledáme

  • člověka, který souzní s naší vizí, posláním a hodnotami,
  • má zkušenost s fundraisingem,
  • je kreativní, nebojí se výzev a nenechá se snadno odradit ????
  • je spolehlivý, flexibilní a samostatný.

Nabízíme

  • férovou odměnu, nástup dle domluvy,
  • práci v přátelském kolektivu,
  • náročnou, avšak nesmírně záslužnou a smysluplnou práci v profesionální neziskové organizaci s 30 letou historií,
  • přizpůsobení pracovní doby dle domluvy,
  • prostor pro samostatný a iniciativní přístup k práci

Co požadujeme: Zkušenost z řízení a vytváření FR plánu doloženou alespoň třemi doporučeními z větších organizací.

Plat: 1500/ hod.

Typ pracovního poměru: dohoda o provedení práce, OSVČ

Délka pracovního poměru: na dobu určitou

Kontakt:

Mgr. Luděk Kalousek

tel: 606 024 074

email: kalousek@sananim.cz

Ambulantní léčba