Volná místa, stáže

Zájemci o konkrétní práci nebo odbornou stáž mohou přímo kontaktovat příslušné zařízení.

Aktuálně hledáme nové kolegyně a kolegy na následující pozice a nabízíme odborné stáže v těchto zařízeních:

Hospodářka / Pracovní terapeutka

Terapeutická komunita Němčice v Heřmani (okres Písek) přijme Hospodářku / pracovní terapeutku na celý úvazek. Terapeutická komunita Němčice je nejstarší zařízení svého druhu u nás. Poskytuje dlouhodobou léčbu a sociální rehabilitaci klientům se syndromem závislosti. Má kapacitu 20 osob.

Hledáme kolegyni, která se se bude podílet na ekonomice a provozu zařízení, je organizačně schopná a komunikativní, bude spolu s klienty pečovat o chod domu a hospodářství.

Požadujeme

  • min. SŠ s maturitou
  • ochotu k dalšímu vzdělávání
  • znalost MS Office
  • ŘP

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • pestrou pracovní náplň
  • možnost dalšího vzdělávání
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • zázemí největší nestátní organizace v oblasti prevence a léčby závislostí

Odpovědi a profesní CV zasílejte na hulik@sananim.cz

Součástí přijímacího řízení může být několikadenní stáž v zařízení. Nástup podle dohody.

Pro další informace se obracejte telefonicky na 702 036 234 (M. Hulík)

Ambulantní léčba