Naše zařízení

Volná místa

SANANIM z. ú.

10. září 2018

COKUZ přijme kontaktního pracovníka

Centrum pro osoby v konfliktu se zákonem (COKUZ SANANIM) je ambulantní centrum poskytující podporu, poradenství, asistenci a léčbu lidem ohroženým důsledky užívání nealkoholových drog a jejich sociálnímu okolí). Vyhlašujeme výběrové řízení na pozici Kontaktní pracovník. Nástup: co nejdříve.

Požadavky
• Minimálně započaté vyšší odborné vzdělání v oboru (adiktologie, sociální práce, psychologie, speciální pedagogika, zdravotní škola atd.)
• Praxe v sociální nebo zdravotnické oblasti, alespoň 2 roky
• Započatý psychoterapeutický výcvik, nebo jiný dlouhodobý poradenský kurz výhodou
• Schopnost pracovat samostatně respektive v terapeutickém páru (skupinové poradenství)
• Komunikační dovednosti a ochota k týmové práci
• Zájem a chuť pracovat s uživateli drog
• Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
• Trestní bezúhonnost
• Další požadavky: otevřenost novým přístupům, zvídavost a invenční přístup, komunikativnost, schopnost týmové práce a spolupráce, pečlivost, tvořivost, flexibilnost a psychická odolnost.

Nabízíme
• Zajímavou a odpovědnou práci (celý nebo kratší úvazek)
• Mzdové podmínky odpovídající tabulkám MPSV s příplatky a osobním ohodnocením
• Podpůrné prostředí pro další vzdělávání v oboru
• Vlídné pracovní prostředí a práci v týmu
• Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Náplň práce
• Individuální a skupinové poradenství s klienty ve výkonu vazby a výkonu trestu
• Práce s motivací klienta ke změně
• Individuální poradenství v ambulantní části programu
• Práce s rodinným prostředím klienta
• Sociální poradenství
• Telefonické poradenství
• Korespondenční práce
• Osobní asistence
• Vedení klientské dokumentace
• Aktivní účast na poradách, supervizích, intervizích atd.
• Průběžné vzdělávání v oboru - konference, semináře, kurzy, výcviky atd.

Odpovědi a profesní CV zasílejte na kalousek@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 777718695, Luděk Kalousek

Ovčí Hájek 2549/64A, 158 00 Praha 13
IČ: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zaměstnance
Nadace České spořitelny Úřad vlády České republiky a Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky
Praha 1 Praha 3 Hlavní město Praha Ministerstvo práce a sociálních věcí Praha 10 Ministerstvo zdravotnictví
Metrostav Váš partner pro VPS hosting Praha 2