Naše zařízení

Volná místa

SANANIM z. ú.

17. duben 2018

Kontaktní centrum přijme kontaktního pracovníka/pracovnici

Kontaktní centrum SANANIM hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Kontaktní pracovník. Pracovní úvazek 0,5-1,0; nástup možný ihned nebo dle dohody.

Zajímá Vás HARM REDUCTION? Věříte v bio-psycho-socio-spirituální model závislosti? Také věříte tomu, že opakem závislosti je blízkost s lidmi? A že když ji člověk získá, tak závislost začne prohrávat? Tak to hledáme asi právě Vás! 

Náplň práce

• kontaktní práce s uživateli drog
• Harm Reduction aktivity (výměna injekčních setů, testování na infekční choroby, práce v kontaktní místnosti)
• poradenství (předléčebné, psychoterapeutické dovednosti výhodou, odborné sociální, práce s motivací, krizová intervence atd.)
• case management, párování potřeb, zpracovávání anamnestických dat a diferenciálně diagnostický filtr klientů
• vedení dokumentace

Požadujeme
• VŠ, VOŠ nebo student (adiktologie, sociální práce, psychologie, pracovník v sociálních službách, speciální pedagogika nebo jiné humanitní či zdravotnické vzdělání)
• psychická odolnost a zdraví
• tvořivost, zvídavost, schopnost navazovat dobré vztahy, důvěra v možnost úzdravy
• zájem o práci a týmového ducha
• adekvátní schopnost sebereflexe, ochota pracovat na vlastním růstu

Vítáme
• praxe v pomáhající, léčebné, adiktologické, sociální nebo zdravotnické oblasti
• alespoň započatý sebezkušenostní výcvik, případně další kurzy
• řidičský průkaz "B"

Nabízíme
• 0,5 - 1,0 úvazek dle dohody
• zázemí největší organizace v ČR působící v oblasti drogové problematiky, zajímavou a odpovědnou práci
• mzdové podmínky dle tabulek MPSV s příplatky a osobním ohodnocením, 5 týdnů dovolené
• kvalitní zaškolení pro práci s uživateli drog
• podporu v dalším vzdělávání a profesním růstu
• pravidelnou supervizi
• vlídné pracovní prostředí a práci v týmu
• možnost spolupráce na dalších zajímavých projektech v rámci organizace

Odpovědi a profesní CV zasílejte na pesek@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 605 240 501 (David Pešek)

Ovčí Hájek 2549/64A, 158 00 Praha 13
IČ: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zaměstnance
Nadace České spořitelny Úřad vlády České republiky a Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky
Praha 1 Praha 3 Hlavní město Praha Ministerstvo práce a sociálních věcí Praha 10 Ministerstvo zdravotnictví
Metrostav Váš partner pro VPS hosting Praha 2