Naše zařízení

Volná místa

SANANIM z. ú.

12. duben 2018

Adiktologická ambulance SANANIM přijme psychiatra/psychiatričku

Adiktologická ambulance SANANIM (nestátní zdravotnické zařízení) hledá atestovaného i neatestovaného psychiatra/psychiatričku na úvazek 0,3 (případně 0,2) pro ambulantní program péče o pacienty užívající návykové látky a závislé. Nástup červen 2018.

Požadavky
• Věk minimálně 25 let
• Chuť pracovat v multidisciplinárním týmu
• Zkušenost v oboru Adiktologie a psychoterapeutický výcvik výhodou
• Řidičský průkaz B vítán

Nabízíme
• Práci ve zkušeném, multidisciplinárním týmu
• Mzdové podmínky odpovídající průměru ambulantního lékaře - specialisty v zaměstnaneckém poměru dle dosaženého vzdělání (40 000 - 56 000 hrubá mzda / celý úvazek)
• Podporu dalšího vzdělávání a odborného růstu
• Zajímavou práci ve flexibilním prostředí
• Pravidelnou supervizi
• Nástup červen 2018

Náplň práce
• Ambulantní léčba psychiatrických komplikací a léčba závislostí
• V indikovaných případech práce v přirozeném prostředí klienta
• Účast na poradách týmu a supervizních setkáních

Odpovědi a profesní CV zasílejte na vejrych@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 608 093 035 (Tomáš Vejrych).

Ovčí Hájek 2549/64A, 158 00 Praha 13
IČ: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zaměstnance
Nadace České spořitelny Úřad vlády České republiky a Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky
Praha 1 Praha 3 Hlavní město Praha Ministerstvo práce a sociálních věcí Praha 10 Ministerstvo zdravotnictví
Metrostav Váš partner pro VPS hosting Praha 2