Naše zařízení

HOME > Volná místa Detail

Volná místa

SANANIM z. ú.

19. červen 2018

CADAS hledá sociálního pracovníka

Centrum ambulantní detoxifikace a substituční léčby (CADAS SANANIM) rozšiřuje tým o pracovníka na 0,5 úvazku na pozici Sociální pracovník. Nástup nejpozději září 2018.

Náplň práce

  • Vedení individuálního sociálního poradenství
  • Vedení admin. agendy
  • Účast na poradách a supervizích

Požadujeme

  • VOŠ/VŠ vzdělání v oboru sociální práce (klasifikace dle zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách).
  • Upřednostňujeme pracovníky s praxí (alespoň minimální) v sociální oblasti
  • Orientace v sociálních službách, metodách a standardech sociální práce (znalost zákona č. 108/2006 Sb. o sociálních službách)
  • Trestní bezúhonnost
  • Komunikační dovednosti a ochota k týmové práci
  • Psychickou a zdravotní způsobilost
  • Zkušenosti z oblasti poradenství a sociální práce
  • Organizační schopnosti a zkušenosti s vedením dokumentace

Nabízíme

  • Zajímavou a odpovědnou práci ve zkušeném týmu
  • Mzdové podmínky odpovídá tabulkám MPSV s příplatky a osobním ohodnocením
  • Podpůrné prostředí pro další vzdělávání v oboru
  • Vlídné pracovní prostředí a podporu

Odpovědi a profesní CV zasílejte na skorepova@sananim.cz

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 603831815 (Hanka Skořepová).

Ovčí Hájek 2549/64A, 158 00 Praha 13
IČ: 00 49 60 90
Tel: 284 822 872
Pro zaměstnance
Nadace České spořitelny Úřad vlády České republiky a Rada vlády pro koordinaci protidrogové politiky
Praha 1 Praha 3 Hlavní město Praha Ministerstvo práce a sociálních věcí Praha 10 Ministerstvo zdravotnictví
Metrostav Váš partner pro VPS hosting Praha 2