Nákup keramiky

Nákup keramiky

Pokud si chcete koupit něco z naší chráněné keramické dílny zaměřené na výrobu a prodej vonných svíček a užitné keramiky, obraťte se na Terezu Grossmanovou (kontakty najdete na této stránce níže). Na výrobě keramiky se v rámci léčby a resocializace podílejí zejména klienti Doléčovacího centra.


Hlavním cílem chráněné keramické dílny je pomoci těm, kteří se rozhodli změnit život s drogovou závislostí a dnes se po úspěšné léčbě vrací zpět do normálního života. Finanční prostředky získané prodejem jsou používány zejména na Terapeutickou komunitu Karlov, která se věnuje i léčbě maminek s dětmi.

 

Pokud tedy vysíláte pravidelně každý rok na poslední chvíli sekretářku pro vánoční dárky - ať už pro své klienty či zaměstnance, nebo byste rádi drobností ocenili v rámci narozenin své zaměstnance, zvažte výrobky z naší dílny!

 

Příležitostí, kdy mít po ruce hezký dárek se jistě během celého roku najde dost. Podpořte nás zakoupením svíček ve větším množství! Svíčku lze opatřit vaším logem, etiketu na krabiččce lze přizpůsobit vašim požadavkům.

 

Líbí se vám naše svíčky a máte zájem podpořít naši činnost? Můžete tak učinit:

  • zakoupením svíčky přímo u nás objednáním na základě telefonické objednávky
    (není pro nás problém dohodnout se s vašim obchůdkem na komisním prodeji)
  • zakoupením svíček v obchůdcích a galeriích
  • zakoupením svíček na akcích
     

Kontakt

Tereza Grossmanová
vedoucí keramické dílny
tel.: 734 448 153

email: keramika@sananim.cz

 

 

Ambulantní léčba