5. Evropská konference Harm reduction registrace

Aktuality

Prodlužujeme uzávěrku pro podání přihlášky pro sponzorovanou účast! Registrovat se za zvýhodněnou cenu můžete až do 25. října.

Registrace byla ukončena.

 

Evropská konference Harm reduction, jíž jsme spolupořadatelem a jež se měla konat v loňském roce, je naplánována na 10. - 12. listopadu 2021, v pražském hotelu International.
Registrovat se ni můžete od 21.9. od 12.00.

 

Účast můžeme garantovat pouze pro prvních 100 registrovaných.

Registrační poplatek obsahuje přístup ke všem materiálům a přednáškám, stravu po dobu konference (občerstvení, obědy, večeře, raut v rezidenci primátora), neobsahuje náklady na ubytování.

 

Sponzorovaný registrační poplatek pro prvních 75 účastníků z ČR: 2550,- Kč (100 €)

Uzávěrka pro podání závazné přihlášky pro sponzorovanou účast – 25.10.2021.

 

Registrační poplatek pro ostatní účastníky z ČR: 250 €

Část registračního poplatku (150 €) pro 75 účastníků z ČR je hrazena z finančních prostředků, které jsme získali díky podpoře UV RVKPP. Při získání další sponzorské podpory bude počet podporovaných účastníků rozšířen. Registrační poplatek pro zahraniční účastníky je 350 €.

 

Základním pravidlem pro výběr je pořadí přihlášek. Doplňujícím kritériem pro výběr je max. účast 2 pracovníků jedné nízkoprahové služby či organizace (v případě instituce, státní organizace, univerzity atd.) při poměru 70 % pro služby, 30 % ostatní.

 

Po termínu pro podání přihlášek (závaznou se přihláška stává okamžikem úhrady!) se při nenaplnění některého kritéria může výše uvedené měnit dle projeveného zájmu.


www.harmreductionconference.eu

 

Ambulantní léčba