5. Evropská konference Harm reduction odložena

Aktuality

UPDATE k 7. září 2020

Konference byla s definitivní platností odložena na příští rok.

O novém termínu a podrobnostech vás budeme informovat, jakmile k nám dorazí další informace.

UPDATE k 6. květnu 2020

Pořadatelé stále věří v uskutečnění konference v plánovaném podzimním termínu. Finální rozhodnutí by mělo padnout na konci srpna.

Pokud by se konference v listopadu kvůlivá pandemii konat nemohla, zvažuje se uspořádání virtuální konference a přesun akce na příští rok.

 

------

 

Ve dnech 4. – 6. listopadu 2020 spolupořádáme 5. evropskou konferenci Harm Reduction v pražském hotelu International. Témata se upřesňují, ale určitě budou zahrnovat jak politiku HR zejména v Evropě, tak příklady dobré praxe nebo nové způsoby konzumace drog, HR a digitální technologie či lidská práva.

 

Již nyní je otevřena standardní registrace účastníků. Výše registračního poplatku je 290€ při zaplacení ihned, resp. 350€ při pozdější platbě (neobsahuje ubytování).

 

POZOR! Česká republika má na konferenci rezervováno pouze 100 míst, pro kolegy z ČR za zvýhodněnou cenu. Pro Vás, zájemce o účast z ČR, je snížený poplatek aktuálně 250€. SANANIM se snaží prostřednictvím sponzorů cenu pro účastníky ještě dále snížit, nicméně, pokud chcete mít jistotu účasti, zaregistrujte se a zaplaťte poplatek v aktuální výši již nyní. Pokud vyčkáte na slevu, tak se pouze zaregistrujte a zatím neplaťte. Registraci pro účastníky z ČR najdete zde. 

 

O programu a dalších novinkách Vás budeme informovat a těšíme se na viděnou!

 

 

 

Ambulantní léčba