SANANIM otevřel v Praze Gambling ambulanci – první specializované zařízení pro komplexní pomoc hazardním hráčům

Na počátku roku 2016 byl za finanční podpory Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky spuštěn nový projekt Gambling ambulance, který do Prahy přinesl první ucelený program pomoci hazardním hráčům. Gambling ambulance je pražské zařízení, které se specificky zaměřuje na adiktologické a sociálně-právní služby pro osoby ohrožené hazardním hraním a sázením. Najdete jej na Žižkově nedaleko Žižkovské věže.

 

Zařízení je určeno patologickým hráčům, osobám ohroženým rizikovým hraním i abstinujícím gamblerům a jejich blízkým. Klíčovým cílem zařízení je poskytovat klientům komplexní léčebné ambulantní služby v potřebné intenzitě a kvalitě vedoucí k trvalé změně životního stylu. Gambling ambulance nabízí poradenství, terapii a motivační koučink v individuální i skupinové formě.

V nabídce poskytovaných služeb je i sociálně-právní poradna řešící dluhovou a sociální situaci klientů. Součástí odborného týmu je také právník, který pomůže zmapovat situaci klienta a najít možná východiska. Ať už jde o dluhy, exekuce, insolvenci, otázky rodinného práva nebo trestní řízení. V neposlední řadě je poskytováno i pracovní poradenství a zprostředkování zaměstnání.

 

Služby lze využít bezplatně i zcela anonymně a naprostá diskrétnost je samozřejmostí.

Bližší informace zde.

 

V případě jakýchkoli dotazů nebo zájmu o schůzku volejte na 774 701 070 nebo pište na gambling@sananim.cz.

 

 

Ambulantní léčba